Sabaj

Firma Sabaj-System powstała w 1965 r ...

jako zakład produkujący narzędzia tłocząco-wykrawające.

Nasza pierwsza lokalizacja mieściła się w „zagłębiu” producentów, jakimi były Świątniki Górne, słynące wówczas z produkcji wyrobów metalowych, m.in. kłódek i kluczy.

Sukcesywnie rozwijaliśmy się przez kolejne lata i już w 1998 r. wdrożyliśmy normę zarządzania produkcją i jakością ISO 9001. W 2001 r., na gruncie wieloletniego doświadczenia, powiększyliśmy swoje możliwości. Konieczne było przeniesienie działalności do większej hali – byłej fabryki domów FADOM przy ul. Domagały na krakowskich Rybitwach.

W nowym miejscu zastosowaliśmy najnowsze osiągnięcia technologiczne oraz ulepszyliśmy cały proces produkcyjny. W 2005 r. rozpoczęliśmy jako pierwsi w Polsce produkcję podnośników TV, wykupując jednocześnie firmę FIMCO – producenta popularnego na amerykańskim rynku LiftBox’a. Od tamtego czasu powiększamy swoją ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej wymagających klientów. Umożliwia to m.in. własny park technologiczny oraz zaplecze laboratoryjne.

W firmie Sabaj-System przywiązujemy uwagę do polityki środowiskowej. Zastosowaliśmy m.in. racjonalne i oszczędne zarządzanie mediami oraz materiałami. Posiadamy certyfikat ROHS, świadczący o przestrzeganiu ograniczeń wobec substancji niebezpiecznych w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym. Ważną rolę odegrało także zastosowanie systemu MRP, usprawniającego kontrolę nad rodzajami, ilością i terminami produkcji.

Nasze podnośniki zamawiane są przez klientów z całego świata: Szwecji, Norwegii, USA, Niemiec, Francji czy Wielkiej Brytanii.

Katalogi

Pobierz katalog produktów firmy Sabaj System i wybierz najwyższą jakość na rynku podnośników do telewizorów.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli żaden z naszych produktów nie spełnia Państwa wymagań. Przygotujemy Windę do telewizora skrojoną do konkretnych potrzeb!