Sabaj

FAQ

Pytania o firmę

Nasze towary wysyłamy w dowolne miejsce na świecie. W celu wyceny transportu prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta pod adresem sales@sabaj.pl

Jeśli towar jest dostępny w magazynie, to wysyłamy go zazwyczaj w 48 godzin. W przypadku braku na stanie, termin ustalany jest indywidualnie dla każdego zamówienia.

Nasze produkty są niezwykle dopracowane, dlatego też możemy zaproponować długą, 5 letnią gwarancję na wszystkie elementy produktów z działu RTV.

Posiadamy salon pokazowy w Krakowie, przy naszym zakładzie produkcyjnym. Istnieje możliwość obejrzenia produktów od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16. Ze względu na pandemię, istnieje możemy również zorganizować zdalny pokaz, za pomocą ogólnodostępnych platform i aplikacji.

Wszystkie z naszych produktów powstają w 100% w Polsce. Cały proces produkcyjny i koncepcyjno-projektowy odbywa się w naszym krakowskim biurze i zakładzie produkcyjnym.

Do produkcji wykorzystujemy najnowsze technologie – zarówno manualne, jak i wykonywane przez nowoczesne maszyny CNC – jak i pracę ludzkich rąk. Finalny montaż wykonywany jest zawsze ręcznie, przez wykwalifikowanego pracownika, dzięki czemu możemy zachować manufakturową jakość.

Nasze produkty to wynik wieloletniej pracy i ciągłego rozwoju gamy produktów. Podnośniki Sabaj System wytwarzane są w całości w Polsce. Dbamy o każdy szczegół i wykorzystujemy najlepszej jakości komponenty. Udzielamy długiej, 5 letniej gwarancji na wszelkie elementy uchwytów. Wiemy również, ze cena jest ważna, dlatego też staramy się o zachowanie jak najlepszego stosunku ceny i jakości.

Akceptujemy przelewy, transakcje elektroniczne oraz płatności PAYPAL.

Tak oferujemy rabaty przy zakupie większej ilości produktów Sabaj System. W celu ustaleniu szczegółów prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Dla wysyłek pojedynczych sztuk na terytorium Polski i Europy korzystamy z usług kurierskich. W przypadku większych zamówień, nadawane są one na paletach, z wykorzystaniem firm spedycyjnych. Istnieje również możliwość zorganizowania transportu cało pojazdowego oraz wysyłki za pośrednictwem Państwa przewoźników.

Pytania o produkty

Jeśli mają już Państwo wybrany sposób montażu oraz model telewizora (lub planowaną wielkość telewizora), mogą Państwo wybrać odpowiedni model podnośnika korzystając z sugerowanych wartości przy konkretnym produkcie. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Do każdego produktu dołączamy szczegółową, obrazkową instrukcję. Montaż przebiega w kilku, prostych krokach, a produkt wysyłany jest w większości zmontowany.

Nasze produkty są w pełni uniwersalne. Mogą służyć do podnoszenia/opuszczania telewizorów i innych obiektów. Często wykorzystywane są jako podnośniki do szafek, barków i innych mebli.

Ciągle rozwijamy naszą ofertę i staramy się zapewnić produkty, które pasują do wszystkich modeli ekranów. Jeśli Państwa telewizor z jakiegoś powodu nie może być zawieszony na żadnym z naszych produktów, to zapraszamy do kontaktu. Istnieje możliwość wykonania zupełnie nowego produktu, pod konkretne wymagania.

Istnieje możliwość zamontowania zakrzywionych ekranów, spełniających ograniczenia wagowe i wielkościowe.

Nasze wieszaki do telewizorów są w pełni uniwersalne i umożliwiają zamocowanie każdego ekranu, który wykorzystuje standard VESA.

Projektując każdy produkt przykładamy ogromną wagę do kwestii bezpieczeństwa. Nasze podnośniki spełniają wszystkie niezbędne normy i są dopuszczone do użytku na terenie całego świata.

Wiemy, że komfort użytkowania jest bardzo ważny, a głośna praca silnika i mechanizmu podnoszenia jest nie do przyjęcia. Dlatego też nasze windy Tv są zoptymalizowane pod względem głośności pracy. Są to jedne z najcichszych i najszybszych produktów tego typu na rynku.

Nasze produkty katalogowo występują ze sterowaniem IR lub RF. Wariant RF zawiera pilot w zestawie. W przypadku sterowania IR w zestawie dołączany jest odbiornik IR, a do kontroli można zaprogramować dowolny pilot na podczerwień. Wersja IR wymaga wyprowadzenia odbiornika poza mebel. W przypadku sterowania RF sygnał z pilota może bez problemu przedostawać się przez meble i inne przeszkody, więc nie ma konieczności wyprowadzania anteny poza mebel (jest wbudowana w sterownik).

Każdy z naszych produktów posiada określony zakres pracy lub wymiarów. Jeśli nie zostanie przekroczony maksymalny wyjazd, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zmienić model telewizora na większy.

Nie panikuj. Zapewniamy pełne wsparcie dla naszych klientów. Jeśli napotkasz na jakiś problem, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Jeśli produkt który posiadasz jest wyposażony w zewnętrzny sterownik, sprawdź, czy jest on podłączony do zasilania. Sterowniki w naszych podnośnikach posiadają wyświetlacz, na którym można sprawdzić kod błędu. Prosimy o podanie kodu błędu przy kontakcie z naszym działem wsparcia.

Udoskonaliliśmy proces parowania i programowania funkcji podnośników. Wszystko sprowadza się do kilku prostych kroków, które mogą być wykonane we własnym zakresie. Szczegółowy proces programowania funkcji podnośnika i pilotów opisany został w instrukcji dołączonej do windy.

Jesteśmy producentem zaawansowanych produktów do telewizorów, ale nie świadczymy usług montażu w meblach. Zalecamy skorzystanie z wykwalifikowanego stolarza, który zapewni odpowiednie wykonanie mebla i dopasowanie go do telewizora i podnośnika.

Katalogowo wszystkie windy Sabaj System przeznaczone są do montażu wewnątrz pomieszczeń. Jeśli potrzebują Państwo produktu odpornego na warunki atmosferyczne, to zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym – istnieje możliwość wyceny i wyprodukowania na specjalne zamówienie.

Szczegółowe dane i karty katalogowe można znaleźć na podstronie każdego produktu. Jeśli potrzebują Państwo bardziej szczegółowych informacji, to zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta Sabaj System.

Seria RotoLift posiada zmotoryzowany i zdalnie sterowany system wysuwania i umożliwia zdalne obracanie w prawo i w lewo.

Windy Sabaj System mogą być zabudowane w meblach z wykorzystaniem:

1. Uchylanej klapy – mocowana do mebla na zawiasach i uchylana przez podnośnik (zamykana grawitacyjnie, wraz z opadaniem podnośnika).

2. Klapa przymocowana do podnośnika i wyjeżdżająca wraz z telewizorem.

3. System automatycznego chowania klapy w meblu AUTOLID.

Wysokość podnoszenia określa maksymalny wyjazd, na który może zostać wysunięta winda do telewizora. Wysokość wyjazdu musi być większa niż wysokość telewizora zamontowanego na danym produkcie.

W pierwszej kolejności prosimy o nakręcenie krótkiego filmu, który będzie obrazował problematyczny dźwięk. Film prosimy przesłać na adres sales@sabaj.pl. Nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Państwem tak szybko, jak to będzie możliwe.

Udostępniamy dodatkowe akcesoria, które umożliwiają sterowanie wieloma podnośnikami z jednego sterownika. Funkcja ta nie jest dostępna we wszystkich modelach. Po więcej informacji prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

Wszelkie modele 3D CAD można znaleźć na podstronie produktowej.

Produkty wyposażone w aktywne złącze RJ45 mogą być sterowane za pośrednictwem zewnętrznych systemów z wykorzystaniem akcesorium K-PLC.

Produkty wyposażone w aktywne złącze RJ45 mogą być sterowane za pośrednictwem sieci WiFi z wykorzystaniem akcesorium K-SMRT. Sterowanie odbywa się za pomocą aplikacji wBox.

Prowadzimy sprzedaż w wielu kanałach i dostępność zmienia się bardzo dynamicznie. W celu ustaleniu szczegółów prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Kody wyświetlane na sterowniku informują o programowaniu, wywołaniu ruchu lub o błędach. Pełną listę komunikatów zawarliśmy w artykule na blogu.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje. Służymy pomocą na każdym etapie zakupu i udzielimy szczegółowych informacji o naszych podnośnikach i uchwytach do telewizorów.